•                                       
  • Başarılarını FARK ET. Geçmiş başarılarını HATIRLA.
  •                                       

SON ETKİNLİKLER


Foto
KARİYER NET 10. KAT, 27.10.2017

Kariyer Net katılımcılarıyla buluştuk. Yüzlerimizdeki pırıltı derin NEFESler alıp hücrelere oksijen göndermemizden. Kahkahalarımız da KAHKAHA YOGASI ile hep beraber koşulsuz kahkahanın gücünü keşfetmiş olmamızdan.

Foto
KURUMSAL PERFORMANS YÖNETİMİ ZİRVESİ, 19.10.2017

Muhteşem bir izdüşümü. Kurumlar artık ister istemez çalışan memnuniyetinin maaş olmadığının farkına varıyorlar. Çünkü yeni kuşaklar için maaş 6.sırada yer alıyor. Kendilerini geliştiren, değer veren firmalara daha çok aidiyet duyuyorlar. 

Foto
BOMONTİADA, 17.9.2017

19.yüzyıldan kalma tarihi bir dokunun içinde KAHKAHA YOGASI yapmak şahane bir deneyimdi. Bomontiada İstanbul'da NEFES almak için gidilebilecek, kültür merkezi özelliği taşıyan harika bir alan.

Foto
GEN İlaç, Garden Park Polonezköy, 7.9.2017

KAHKAHA YOGASI ve DOĞRU NEFES için bu sefer yollarımız GEN İlaç ekibiyle kesişti. Muhteşem bir ekip. Enerjik, dinamik, sıcak, samimi. Öyle olunca kahkahalarımızda bol oldu tabi.

Foto
EVAS, 9.7.2017

EVAS  ikinci grupla KAHKAHA YOGASI buluşması. Birinci grup her sabah kahkaha atarak güne başlıyormuş. Ne mutlu bana. İkinci grup da yarın itibariyle onlara katılacak. HOHOHAHAHA

Foto
EVAS, 21.5.2017

Bugün kahkahalarımızı Kalitede EVAS diyen şahane bir ekiple kaliteli nefesler alarak attık. KAHKAHA YOGASI atölyesi ile çocukluğumuzdaki koşulsuz kahkahalarla buluşmaya ve buluşturmaya devam.

Foto
KidZania, 28.4.2017

İyi Çocuklar Ülkesi diyorlar bu harika yere. Onlar çocukları mutlu eder, kahkahalar attırmak için harikalar yaratırken ben de bu genç, dinamik, enerjik harika ekibi çocukların koşulsuz kahkahası ile buluşturdum KAHKAHA YOGASI etkinliğinde. 

Foto
Dans Terapi, 9.4.2017

Sevgili Hocam Melis Cangüler'le birlikte geliştirdiğimiz DANS TERAPİ workshopumuzda katılımcılarımızla buluştuk. Flamenko müzikleri ve adımları eşliğinde muhteşem bir içe dönüş ve değişim çalışması yaptık.

Foto
NurolGYO, 24.3.2017

NurolGYO bugün çalışanlarına "Kendini İyi Hisset" etkinliğinde KAHKAHA YOGASI hediye etti. Çok ama çok keyifli bir gruptu, birlikte öğrendik eğlendik Kahkahalar attık.
"Sen gülersen dünya güler"

Foto
MARS Gıda, 15.3.2017

MARS GIDA'nın dinamik ve enerjik ekibi ile "Hayat Senle Başlar" dedik. Keyifli NEFES egzersizleri uyguladık. Ardından bol Kahkahalar attığımız KAHKAHA YOGASI etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Foto
Wyndham Grand İstanbul Kalamış, 1.3.2017

Mart ayına bol Kahkahalarla başladık. Kadın Dergileri editörleriyle WYNDHAM GRAND KALAMIŞ MARİNA' nın misafirperverliğinde buluştuk. Nefes Egzersizleri uygularak KAHKAHA YOGASI etkinliğimizi gerçekleştirdik. 

Foto
Göztepe Semiha Şakir Huzurevi, 27.2.2017

Hayatının ilkbaharındaki çocuklarla nasıl çalışıyorsam bugünde 70-80 yaşındaki büyük çocuklarımla çalıştım. İnsan yaş aldıkça çocuklaşır derler ya biz de SEMİHA ŞAKİR HUZUREVİ' nde  içimizdeki çocuğu dışarı çıkardık ve derin NEFESler alıp bolbol Kahkahalar attık. 

Foto
TAD Dragos Anaokulu, 6.2.2017

TAD (Türk Amerikan Derneği) Dragos Anaokulu velileriyle; Doğru Nefes alıyor muyuz? Neden Doğru Nefes Almalıyız? Diyafram Nefesi Nedir? Çocuk Nefes Kulübünde neler yapıyoruz? gibi pek çok konuyu konuştuk, nefes egzersizleri uyguladık ve tabi KAHKAHA YOGASI deneyimledik.

Foto
The Marmara Oteli, 1.2.2017

Sevgili editör arkadaşlarımızla beraber ülke gündeminden ve kendi hayat gündemlerimizden bir saatliğine uzaklaşarak, derin NEFESler alıp bol Kahkahalar attığımız KAHKAHA YOGASI etkinliğinde buluştuk.  

Foto
ADEKA İlaç / 4.Grup, 21.1.2017

Bilgi, paylaşma sorumluluğunu getirir. Ben kendi sorumluluğumu yerine getirdim, Nefes'i hayatınıza alma sorumluluğu da size ait. Her seminerimi bu cümlelerle bitiririm. Toplamda 400 kişilik DOĞRU NEFES ALMA eğitimimizin bugün son grubunu da tamamladık. 

Foto
ADEKA İlaç / 3.Grup, 16.1.2017

Pazartesi Sendromu mu? Biz de ondan hiç yok. Derin nefesler aldık, nefes egzersizleri uyguladık ve meditasyon yaptık. Yine harika ve katılımı yüksek bir seminer oldu. Adeka İlaç 3.grup sağlıklı günlerde yeniden DOĞRU NEFES ALMA etkinliğinde yeniden bulaşmak dileği ile.

Foto
ADEKA İlaç / 2.Grup, 13.1.2017

Siz güne nasıl başlıyorsunuz? Biz, derin Nefesler alarak ve Nefes egzersizleri yaparak başladık. Adeka İlaç 2.grupla DOĞRU NEFES ALMA seminerinde çok enerjik ve dinamiğiz.

Foto
ADEKA İlaç / 1.Grup, 5.1.2017

Sağlık için; Doğru Nefes nasıl alınır? Günlük hayatımızda uygulayabileceğimiz nefes egzersizleri nelerdir? Koşulsuz Kahkaha nedir? tüm bunları konuşup uygulamarı yaptığımız harika bir KAHKAHA YOGASI etkinliği ile Adeka İlaç 1.grup katılımcılarımızla buluştuk.

Foto
Feriye Palace, Ortaköy, 24.12.2016

Sevgili Fatos Cincinoğlu organizasyonunda, üst düzey yönetici asistanlarıyla buluştuk. İş hayatında Doğru Nefes Almanın önemini konuştuk, nefes egzersizleri ve kahkaha egzersizlerini yaptığımız KAHKAHA YOGASI etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Foto
Anabilim Anaokulu/Gezgin Fotoğrafçılar Sınıfı, 10.12.2016

Çekmeköy Anabilim Anaokulu, Gezgin Fotoğrafçılar sınıfının minikleriyle ÇOCUK NEFES KULÜBÜ etkinliğimizde buluştuk. Birlikte oynadığımız oyunun içinde nefes aldılar, kahkahalar attılar ve meditasyon yaptılar. 

Foto
Maltepe Üniversitesi, İletişim Fakültesi, 6.12.2016

Maltepe Üniversitesi, İletişim Fakültesi öğrencileriyle kurumsal etkinlikler ders konusu kapsamında Nefes ve KAHKAHA YOGASI konusunu konuştuk. Yeni nesille bir arada olmak her zaman heyecan verici. Bugünün öğrencileri yarının iş ortakları. 

Foto
STM / 1.Grup, 1.12.2016

STM Savunma Teknolojileri firmasının harika projeler yapan beyin takımıyla, KAHKAHA YOGASI etkinliğimizde, iki gün boyunca dörde ayrılmış 60 arlı gruplar halinde toplamda 240 kişiyle çalıştık. Onlar savunma teknolojileri üretirken ben de onlara vücudumuzun savunma sistemlerini anlattım.

Foto
AVON, 21.11.2016

Güzelliğe Değer Katar diyen Avon Türkiye ekibiyle KAHKAHA YOGASI yaptık. Onlar dış güzelliğe değer katmak için çalışıyorlar ben de ruhsal güzellik için nasıl nefes almalıyız, kahkahanın önemi nedir başlıklarında bilgilerimi paylaştım ve keyifli egzersizler yaptık.

Foto
Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı, 20.10.2016

Anne ve Bebek Sağlığı Vakfı'nın değerli üyeleri ile DOĞRU NEFES ve KAHKAHA YOGASI etkinliğinde buluştuk. Doğru Nefes Alma yetimizi kaç yaşında unutuyoruz, yeniden bedenimize doğru nefes almayı nasıl hatırlatırız, kahkahanın bedenimize faydaları nelerdir konularında bilgi paylaşımı yaptık ve keyifli egzersizleri uyguladık. 

Foto
SHELL, 6.10.2016

Sağlıklı Yaşam etkinliğinde Shell Türkiye çalışanları ile buluştuk. Sağlık denince elbette Doğru Nefes, Nefes Egzerszileri ve KAHKAHA YOGASI olmazsa olmaz.

Foto
PHILIP MORRIS, 1.4.2015

Philip Morris'le kahkaha dolu bir gün. Tamamı erkek olan bir grupla ilk çalışmam. KAHKAHA YOGASI'nı erkeklerde yapar.

Foto
AYŞE ARMAN Akasya Sohbetleri, 11.3.2015

Sevgili Ayşe Arman'ın Akasya sohbetlerinde tüm katılımcılarla birlikte KAHKAHA YOGASI yaptık. HOHOHAHAHA

Foto
İMA, İstanbul Moda Akademisi, 30.8.2014

KAHKAHA YOGASI atölyesi ile modacılarımız buluştu. Derin NEFES'ler alıp bol kahkahalar attık.